Ootame tagasisidet Tripsiku loomade kohta. Iseloomu, käitumist, veidrused jne. Soovi korral saatke tekst ja fotod This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
Kirja lisage kas soovite pilte ja teksti siia kodulehle. Ilma loata ei avalda.


Me polegi varem ühegi nii julge hermeliiniga kohtunudki! Tõiesti uskumatult julge suhtleja saime endale!Esimesest päevast peale nii uudishimulik ja vapper!
Anni

Annan teada, et me jõudsime kenasti koju, küülik oli väga tubli, et pidas pika sõitu vastu. Eks koju jõudes oli väsinud, magas pisut. Praegu on krapsakas, hüppab puuris ringi. Veel ei ole söönud aga küll ta uue keskkonnaga harjub. Väike preili pani lemmikule nimeks Luna :) 
Tänan teid väga armsa küüliku eest :) 
Jane Võrust.Äitäh teile :) küülik on imeline ❤
Julia

 
Selline on siis küülikupoiss Rocki.

Sille.See on meie väike hermeliini tüdruk Matilda. Iseloomult väga sõbralik ja julge preili. Oleme väga õnnelikud uue pereliikme üle.

Katrin.Tere! Saadan teie juurst saadud küülikust pilte :) Küülik sai nimeks Bellatrix aga kutsutakse Piksi ja Pänks :).
Algusest peale oli väga julge, esimesel õhtul lubas juba pai teha ning järgmisel päeval uudistas mööda tuba ringi ja ajas kassi taga.
On hästi pai maias, süles ei taha olla aga hea meelega istub kõrval ja norib pai (tonksab jalga/kätt ninaga) :)

Annika.

 
Jänkupoiss on meil ikka jätkuvalt nii tore ja sügavale südamesse pugenud. 🙂 Iga päevaga oleme oma otsusega perre küülik võtta järjest enam rahul.

Laps pani talle inglise keelest tuleva nime Sharpy (sharp - terav, terane) ja paistab, et ta tõesti on meil terane ja õpib kiiresti.
Diivanile tulekut hakkasin siis pärast märgistamise juhtumeid keelama ja tõstsin vahetult peale märgistamist potile ja juba ta enam ei tulegi diivanile.
Piilub küll diivani poole ja tahaks tulla, aga siis vaatab mulle otsa ja kui ütlen ei, suundub oma mänguasjade juurde.

Lillelehti pole ka enam näksinud.

Mina küll täitsa usun, et ta saab “ei tohi”-st aru. Loomulikult peab algul seda korduvalt õpetama nagu väikse inimlapsegagi

Keksib siin ringi ja ronib sülle 🙂

Mitte pikalt, aga ikkagi ise tuleb. Me oleme ikka nii rahul, et ta võtsime.Tõeliselt tore tegelane!

Laps musitab teda nina peale ja nüüd hakkas meid kõiki ka nina peale musitama. Limpsab hästi armsalt keelega üle nina.

Pille.

 
Ta on meil hästi suuremeelne, kohutavalt uudishimulik ja muidugi väga armastav  ja kiinduvust näitav oma perekonna vastu - limpsiks hea meelega kõik käed ja näo puhtaks.
Samuti on ta seltsiv ja tahab kogu aeg oma inimeste läheduses olla.

Võiksin öelda, et tal on pea 24/7 vabadus liikuda ja joosta kodus ringi. Öösiti magab voodi nurgas ja hommikuti äratab üles, kui hakkab üle minu ja mu elukaaslase kalpsama,
või teinekord kihutab lihtsalt täiskiirusel mööda tube. 😀 Vaatamata sellele, et tal on ööpäev läbi võimalus tubades liikuda, teeb ta kõik oma hädad puuri. Imestame ikka,
et pole pidanud tema järgi koristama isegi pabulaid juba ma usun, et kuskil paar kuud.👍 

Ühesõnaga, kordagi ei ole ta hammustanud või meie peale tige olnud☺️ lisaks näeb ta nii armas välja ja on äärmiselt puhas loom!!🐰

Ta on toonud endaga kaasa meie perele väga palju rõõmu!

Hanna.

  

Sell on päeval suhteliselt vaikne ja rahulik, aga pidu algab õhtul kella 6 kanti ja kestab hommikul 10ni, siis on kõik vaibad rullis ja elamine Selli "jälgi" täis. Muidu on ta väga järjekindel ja heasüdamlik, armastab kasse ning tuuritab nendega mööda maja ringi. Järjekindel sesmõttes, et kui ta midagi pähe on võtnud, siis ta hakkabki seda tegema, nt täna öösel õppis minu voodisse hüppamise ära - hommikuni hüples kõhu peale ja ei lasknud magada, pidin ta minema eskortima :D

Söögi osas on Sell väga valiv - ei meeldi talle paljad graanulid, kuid kaerahelbeid/kruupi ja mingi nänniga krõbunaid sööb, kurk/porgand/kapsas maitsevad hästi ja ka kuiv hein. Tal on rumal komme toiduga pesast välja tulla, pidevalt peab vaiba pealt terakesi tolmuimejaga ära puhastama. Kui talle midagi ei meeldi, siis ta hakkab hammustama ja küünistama ning võib ka koodiga koksu lüüa. Kammides võtab kammist kinni ja lahti ei lase ning kui lõua alt kammida, hammustab valusasti. Paar päeva tagasi käisime traksidega juba õues - Sell oli nii lumekarva, et raske oli teda märgata, aga muidu uuris ümbrust hoolega.
Just sellisest sõbrast oli meil puudus, kuna eelnev sõbrake Nipi jättis kõigile sügava jälje. Veelkord suur-suur aitäh Selli kasvatamise eest! :)
 
Grete. 


Siin on Juss kes kohanes hästi ja on perenaisele suureks rõõmuks.

Inga.

 
Kääbuspäss Brunost saatis pildid
 
Darja.

  
Ta on väga julge ja asjalik. Sööb ja joob ilusti. Oleme väga rõõmsad. 
 
Reelika

 
Tere! Mõtlesin, et kirjutan natuke teie käest võetud küülikust. Nimi on Virsik. Algul oli väga sõbralik ja nautis paitamist, silitamist, süles hoidmist. Umbes nelijast kuust kuni viie kuuni oli õudne marakratt ja laamendas ja müras siis läks jälle rahulikuks ja sõbralikuks ning  jälle nautis süles hoidmist ja silitamist.
 
Sander

Tere!

Mõtlesin, et vahepeal annaks märku, kuidas meil jänksiga koostöö sujunud on😊 Nimeks sai karvapallil Adalbert (hellitavalt ka Aadu) ja no tõesti kedagi ägedamat on raske oma ellu tahta, olen siiralt tänulik, et just selle oma loomaga kokku sattusin! Nagu näha, siis õpingute asemel arvab ta, et hoopis tema peaks kogu minu tähelepanu saama ja et puuri otsast maailma avastada on huvitavam kui lihtsalt põrandalt. Varem olin kuulnud, et küülikud ei pruugi suuremad asjad süleloomad olla, aga minu Aadukas küll muudki ronib selga ja nõuab pai. Saab ka!
Peamiselt tahtsingi öelda, et meil läheb koos väga hästi, aitäh, et olemas olete ja mind minu parima sõbraga kokku viisite!
 
Ilusat pühadeaega!
Raili ja Adalbert 

Tere!
 
Mõtlesin kirjutada, et pisikese esimene päev möödus suurepäraselt. Ta on tõesti julge ja uudishimulik. Esimese asjana tegi ta oma uues aedikus korraliku ülevaatuse ja proovis kõik asjad hambaga üle. Tõstis mööbli enda maitse järgi sobivaks ja siis sõi kõhu täis. 
 
Hommikul ootas lapsi aediku vastas püsti uudistades ja kui lapsed aedikusse läksid tuli neid ise tervitama ja lakkus vanema tütre kätt.
 
Me oleme temast täielikus vaimustuses! 
Ta ei pelga meid ja lubab kenasti pai teha. Ei ole ta ka kordagi proovinud agressiivne olla või eest ära jooksnud. Kui lapsed aedikus istuvad tuleb oma pesast välja ja ronib hetkeks sülle ja siis graatsilise kaarega kargab sealt, et minna puu oksi ümber paigutama või heina nosima. 
Sööb ja joob ilusasti. Kõht on korras. 
 
Tervitadades,
Carolin 

Tripsik OÜ

Küülikukasvatus. Lemmikloomad. Söödad ja tarvikud.

Tripsik OÜ - www.tripsik.ee - info@tripsik.ee

©2024 Tripsik OÜ

Search